• Sposoby płatności

Wpłata na konto LOG-GREG Grzegorz Gołąbek przed wysyłką - przelew tradycyjny

W tym przypadku Kupujący decyduje sam o wpłacie kwoty za zakupy w placówce bankowej, za pomocą banków online, na poczcie bądź w innych placówkach przyjmujących takie wpłaty. Jeśli Kupujący wybiera tę formę zapłaty, otrzyma e-maila, który zawierał będzie numer konta LOG-GREG Grzegorz Gołabek oraz kwotę jaką należy wpłacić za towar. Ważne jest podanie w tytule wpłaty swojego numeru zamówienia. 

 

Dane do dokonania przelewu:

 

LOG-GREG Grzegorz Gołąbek

Kwitnąca 49

52-242 Wrocław 

 

Credit Agricole 46 1940 1076 3044 3811 0000 0000

 

Przedpłata - przelew elektroniczny

W tym przypadku wpłaty można dokonać za pośrednictwem bramki płatniczej. Gdy Kupujący zdecyduje się na taki sposób zapłaty, otrzyma bezpośrednie szyfrowane połączenie, gdzie szybko i sprawnie będzie mógł dokonać przelewu.

 

Płatność za pobraniem 

W tym przypadku Kupującemu umożliwia się dokonanie zapłaty za zamówiony towar w momencie jego dostarczenia przez firmę kurierską. Pracownik firmy kurierskiej pobiera od Kupującego opłatę równą wartości zakupionego towaru, kosztów transportu i pobrania. Opłaty te doliczane są w momencie składania przez Kupującego zamówienia i wyboru formy płatności (szczegóły w zakładce „Dostawa”).

Uwaga! Opcja ważna tylko w przypadku przesyłek gdzie kwota pobrania nie przekracza 5000 zł.

 

Płatność kartą (płatniczą lub kredytową)  

W tym przypadku umożliwia się Kupującemu zapłaty za towary zakupione w sklepie SCRAPBOOKINGOWO.COM przy użyciu kart kredytowych lub płatniczych. Dzięki temu istnieje możliwość utworzenia szyfrowanego połączenia pomiędzy Kupującym a rozliczającym transakcje, bez możliwości ingerencji kogokolwiek z zewnątrz. Oznacza to, że poufne dane Kupującego dotyczące posiadanej karty nie będą ujawniane nikomu poza systemem płatniczym. Wszystkie dane dotyczące karty płatniczej Kupujący podaje na stronie rozliczającego transakcje i tym samym są one niedostępne dla obsługi sklepu  SCRAPBOOKINGOWO.COM  jak i dla strony trzeciej.

 

Przebieg transakcji:

Po połączeniu z serwerem sklepu SCRAPBOOKINGOWO.COM, wyborze towaru i formy płatności kartą płatniczą dochodzi do zestawienia szyfrowanego połączenia z serwerem tranzakcyjnym dokonania autoryzacji i zwrócenia odpowiedzi autoryzacyjnej do serwera sklepu  SCRAPBOOKINGOWO.COM. Czas potrzebny do wygenerowania odpowiedzi zazwyczaj nie przekracza kilkunastu sekund. 

Uwaga! Niektóre karty płatnicze (nie dotyczy kart kredytowych) mogą nie posiadać opcji dokonywania płatności internetowych. W przypadku gdy karta nie posiada tej opcji, prosimy o skontaktowanie się z bankiem, który ją wydał i prośbę o autoryzację tego rodzaju kanału płatniczego.