• Dostawa

Nasze dostawy realizowane są firmy kurierskie.

W przypadku małych paczek możecie Państwo skorzystać z usługi INPOST Paczkomaty.

Przesyłki krajowe - standardowy termin doręczenia wynosi 1 do 2 dni roboczych od momentu wysłania.
Wysyłka następuje w terminie od 2 do 5 dni roboczych od momentu złożenia zamówienia - opcja za pobraniem lub wpływu pieniędzy na rachunek bankowy - opcja płatność z góry.
Jeżeli termin miałby ulec wydłużeniu, pracownik sklepu skontaktuje się z Państwem w celu ustalenia dalszego postępowania.

Maksymalna waga wysyłanych paczek to 30 kg (przy większych wagowo zamówieniach możliwość indywidualnego ustalenia ceny za transport).

 Każda następna próba doręczenia jest płatna. Koszty te ponosi Kupujący. W przypadku nieudanych prób doręczenia, towar zostaje zwrócony do magazynu scrapbookingowo.com. Ponowne dostarczenie towaru będzie możliwe po zapłaceniu kosztów wynikających ze zwrotu towaru (koszty równe kosztom dostawy).

 

W chwili odbioru przesyłki Kupujący powinien sprawdzić jej zawartość i ogólny stan zamówionego towaru w obecności kuriera. Jest to możliwe po podpisaniu listu przewozowego, a w przypadku przesyłki za pobraniem dopiero po uregulowaniu należności. W przypadku uszkodzenia przesyłki podczas transportu lub zastrzeżeń, co do ilości dostarczonego towaru, należy w obecności kuriera, spisać protokół szkody, w protokole należy wpisać datę, godzinę doręczenia oraz opis uszkodzeń lub braków towaru i opakowania i następnie podpisany protokół przesłać do scrapbookingowo.com.

Istnieje możliwość wysyłki za granice po uprzednim ustaleniu ceny przesyłki
indywidualnie.   
                                                            

Cennik INPOST Paczkomaty

 

 

 

 

 

 Usługa

 Cena (netto)

 Cena (brutto)

 

 Przedpłata

Rozmiar C (41x38x64 cm) max waga 25 kg

 13 zł

 15.99 zł

 

 

 

 

 

         

                     

Cennik Kurier

 

 

 

 

Usługa

Cena (netto)

 Cena (brutto)

Przedpłata

Przesyłka do 30 kg

17,07 zł

20.99 zł

Pobranie

Przesyłka do 30 kg

21,13 zł

25,99 zł